Vlastní chata za pár týdnů? Díky efektivním přestavbám lodních kontejnerů to je možné


23. ledna 2023 | Autor: admin

Vlastnit chatu je pro většinu Čechů stejně důležité jako vlastnit byt či rodinný dům. Chata či chalupa je totiž pro mnohé symbolem klidu a odpočinku a poskytuje nám prostor, kam lze čas od času utéct od starostí všedních dnů. Po krátkém zkoumání realitních portálů ale není pro nikoho tajemstvím, že chaty jsou v dnešní době nedostatkovým zbožím. Buď nejsou na dobrém místě nebo nemají dostatečné vybavení nebo je jejich pořizovací cena až absurdně vysoká.

My se specializujeme výhradně na výrobu chat a rekreačních staveb pomocí přestavby lodních kontejnerů. Tento trend je v Čechách poměrně nový a neprozkoumaný, v ostatních zemích Evropy se však již nějakou dobu těší velké popularitě. Takto postavená chata přináší totiž hned několik benefitů.

Hlavními výhodami těchto chat jsou především rychlost přestavby a mobilita. Chaty je je možné je obývat celoročně a jsou stavěny s maximálním ohledem na kvalitu. Veškerý materiál je pečlivě vybírán a spolupracujeme s prověřenými dodavateli. Chata by měla sloužit svým obyvatelům, ne opačně.

Naše velmi úzká specializace, která nám dovoluje chaty dokončovat v tak krátkém termínu a přitom nijak neohrozit kvalitu. Výroba chat je naše jediné podnikání, a tak jsme schopni jednu chatu dokončit do tří týdnů. V praxi to funguje tak, že si zákazník vybere jeden ze dvou modelů, my se pustíme do práce a do tří týdnů je možné mít chatu na pozemku.

Převoz chaty probíhá kamionem a na pozemku se chata ukládá za pomocí jeřábu do předem připravených betonových patek. Pokud byste se však někdy rozhodli chatu prodat či přemístit na jiné místo, i to je díky celému konceptu možné.

Chatu můžete bez problému obývat celoročně a na zateplení poskytujeme záruku až 40 let. Chaty zateplujeme pomocí PUR pěny, což je v současnosti nejefektivnější způsob zateplení. Uvnitř chaty je poté i vata a všechna okna mají izolační trojskla. Najdete v ní ale i elektrické topení a krbová kamna včetně komínu. Celá stavba tak splňuje i ty nejnáročnější požadavky na zateplení a za pohodlné obývání i v zimě můžeme dát klidně ruku do ohně.

Dbáme na jednoduchý a elegantní design, který bez problému zapadne do jakékoli přírodní scenérie. Na chatě tak nejsou žádné rušivé prvky, vše spolu ladí a utváří jednoduchý a účelný design. Interiér je navrhován ve spolupráci s českou designérkou Anke Glut, která do něj vnáší prvky minimalismu a nezapomíná ani na praktičnost. Zároveň však máte prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů, neboť je interiér v bílých barvách.

Stáhněte si náš katalog!


Pro stažení katalogu zadejte Váš e-mail.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.


map embed