Přestavěné chaty z lodních kontejnerů poskytují veškerý komfort


23. ledna 2023 | Autor: admin

Chataření a s ním spojený pobyt v přírodě je nezbytnou součástí života většiny z nás. Na chatě totiž relaxujeme, přemýšlíme, trávíme čas s rodinou a sbíráme energii na život ve městech. Mnoho lidí však uvádí jako jednu z nevýhod chataření určitou míru diskomfortu. Ne všechny chaty jsou totiž uzpůsobeny k celoročnímu obývání, a tak je v nich na jaře a na podzim zima, a výjimkou nejsou ani nezasíťované objekty, které jsou určené jen pro ty největší srdcaře. My jsme si dali za cíl z lodních kontejnerů postavit chaty vyhovující i těm nejnáročnějším. 

Specializujeme se výhradně  na výrobu chat a rekreačních staveb pomocí přestavby lodních kontejnerů. Díky tomu jsou chaty stavěny v rekordním čase, aniž by utrpěly na kvalitě. Jedna chata nám v průměru trvá tři týdny čistého času. V praxi to znamená, že nám klient zadá objednávku, my se do chaty pustíme a do tří týdnů jsme schopni ji usadit na klientově pozemku.

Vyráběny jsou v tuto chvíli již pět typů chat, od těch nejmenších po chatu 3+kk. Všechny naše chaty jsou určené pro celoroční využití a hlavním rozdílem je zde velikost. Malá chata  Nella má 13 m2 a spací část je zde utvořena jako mezonet. nad obývací částí. Největší chata Hella 3+kk disponuje dvěma samostatnými pokoji a obývací částí s kuchyní. Všechny typy chat stavíme včetně sprchového koutu, umyvadla a toalety. Zároveň na ni používáme jen samé kvalitní materiály od prověřených dodavatelů a samozřejmostí jsou vnitřní rozvody vody, elektřiny a odpadů.

Design interiéru je záměrně ponechán čistě a minimalisticky bílý a dává tak svým budoucím obyvatelům prostor pro kreativitu. Dáváme přednost jednoduchému a čistému designu a zároveň chápeme, že si nejrůznější doplňky či kusy nábytku chce klient vybrat sám, aby se v chatě cítil komfortně a pohodlně. Námi dodávanou součástí je ale například kuchyňská linka. 

Důležité je také zmínit i exteriér chat, který je vyráběn s maximálním ohledem na udržitelnost a zároveň kvalitu. Chata je obkládána dřevoplastem, který vydrží desítky let bez nutné údržby, jako je broušení, lakování, atd. Jedná se o velmi kvalitní a odolný materiál, který je zároveň estetický a bez problému zapadne do jakékoli přírodní scenérie. Jak již bylo zmíněno, chaty je možné obývat celoročně, a to díky kvalitnímu zateplení, na které je používána PUR pěna. Uvnitř chaty je poté i vata a všechna okna v objektu mají izolační trojskla. Chaty jsou však ale vybaveny i elektrickým topením a najdete v nich i krbová kamna včetně komínu. Romantické chvíle jako z filmu tak vykouzlíte prakticky ihned.

 


map embed