Moderní a eko dům během pár dní


23. ledna 2023 | Autor: admin

Čas utíká, jako voda a my se snažíme napasovat co nejvíce činností do jednoho týdne. Čas od času také zapomeneme zpomalit a dopřát si odpočinek. Relax má na naše tělo velmi pozitivní účinky, proto bychom si ho měli v pravidelných intervalech cíleně naordinovat. Stavba nového rekreačního pozemku trvá roky. Ne každý nalezne perfektní a tichou lokalitu pro realizaci, kde by se dalo takto relaxovat víkend, co víkend. Ne každý má také dostatek volného času na stavbu útulného odpočinkového hnízda.

Nenechte se odradit. Pokud už delší dobu přemýšlíte o pořízení chaty a trápí vás časová zátěž, která musí být do procesu stavby vložena, projekt vyrabimechaty.cz je právě pro vás. Nejedná se o klasickou zděnou chatu, ale o kontejnerovou chatu. Proces stavby se tímto velmi zrychlí. Jelikož jsme firma zabývající se pouze na stavbu chat, váš druhý domov může být hotov již do 4 týdnů. Stačí si vybrat velikost chaty a my ji dovezeme až k vám. Kontejner přiveze kamión a pomocí jeřábu je vyložen na vámi určené místo.

Po přestavbě lodního kontejneru vznikne nádherné, útulné a moderní místo pro trávení volného času. Pokud si rádi hrajete s designem, všechny nápady jsou srdečně vítány. Chceme, abychom společně vytvořili místo přesně podle vašich nejkrásnějších představ a umožnili vám dotvořit si vlastní osobitý design. V jednoduchosti je krása. Propojení bílé barvy s přírodními materiály utváří jednoduchý a účelný design, který zapadne do jakékoliv přírodní scenérie. Ať milujete rozsáhlou louku, hluboké lesy, klidné místečko u řeky, či vlastníte pozemek v zahrádkářské kolonii, chata se krásně bude vyjímat úplně všude.

Dobrý pocit se dostaví nejen po uvědomění, že tato moderní chata patří jen a jen vám. Ulehčíte tím i našemu životnímu prostředí. Lodní kontejner se použije nanejvýš jednou. Tím, že je ale vyroben z velmi odolného materiálu, vydrží věky. Chata zestárne s vámi a bude žít dál z momentů, které díky ní prožijete. Proto tu můžeme hovořit o ekologii, či udržitelnosti. Zbavíme planetu dalšího zbytečného odpadu, který se dá takovým nádherným způsobem využít.


map embed