Mít chatu je trendy


23. ledna 2023 | Autor: admin

Podstatná většina z nás žije v panelákovém městečku, ze kterého není úniku a zeleně, kolem našeho bydliště, je mnohdy jen pouhý zlomek. Srdce ale žadoní přesně po tom, čeho se nám nedostává. S rostoucími cenami pozemků je někdy až nedosažitelné vlastnit místo za městem, kde srdce šťastně plesá. Opět je totiž velmi v kurzu pořídit si tzv. druhý domov, to je bohužel silně znát jak na cenách, tak na kvalitní nabídce rekreačních nemovitostí na trhu. Často se setkáváme s absencí rozumných nabídek na trhu, proto hledání raději oddálíme, nebo úplně vzdáme. Máme pro vás skvělou zprávu – nemusíte čekat na vhodnou příležitost a chatu si můžete pořídit hned teď. Chata to není ledajaká, je to totiž chata kontejnerová!

Dům z kontejneru vám zaručí nejen nezapomenutelné okamžiky v přírodě, ale také naplňující prožitky v ní. Je k mání rychle a v nabitém základním vybavení. V ceně chaty je zahrnuta praktická kuchyňská linka včetně pákové baterie pro všechny vášnivé kuchaře. Pod sociálním zařízením si nepředstavujte suchou toaletu, jak tomu často na chalupách bývá. Naleznete zde luxusní sociální zařízení se sprchovým boxem, umyvadlem spolu i se všemi doplňky. Mobilní dům skýtá také kompletní osvětlení v podobě LED bodových světel a elektrické topení. Pro jasnější a čistší prožitek z bydlení je chata vymalována extrémně bílou barvou odolnou proti otěru. Podlaha je tvořena krytinou PVC s nášlapnou vrstvou určenou do průmyslových objektů.

Jak jste si přečetli, není na co čekat. Pokud si přejete investovat peníze do kvality, která vydrží, u vyrabimechaty.cz je pro to místo. Naše chaty jsou doslova sázkou na jistotu.


map embed