Doba (po)koronavirová


23. ledna 2023 | Autor: admin

Dnešní doba je doslova protkána negativními informacemi. Již téměř rok nás média neúnavně zásobují informacemi o koronaviru, násilí v Evropě i mimo ni, nekončících politických šarvátkách a na pozitivní informace již nezbývá čas. Je tedy na nás, abychom si našli světlý bod v šedém světě, kam bychom mohli utéct nejen v myšlenkách, ale také zregenerovat svou mysl a duši.

Naše chytré chaty vám pomohou relaxovat

Jako každá těžká doba tak i tato jednou skončí a budeme opět zažívat více radostných chvil, svobody a šťastných okamžiků. Je tedy více než kdy jindy důležité zůstat pozitivní. Misí naší společnosti je rychle, kvalitně a s citem pro detail vyrábět druhý domov pro každého, kdo chce zažít radostné a šťastné chvíle spojené s relaxací a odpočinkem. Prostřednictvím našich chat vám chceme otevřít příležitost uniknout z města do přírody, jít na procházku se svou láskou, dětmi, či čtyřnohým miláčkem. Pozvat přátele na grilovačku, opékání buřtů s dobře vychlazeným drinkem nebo jen sedět na terase a vnímat klid a ticho. Zavázali jsme se, že cesta k vytouženému odpočinku musí být rychlá, proto naše chaty vyrobíme do 4 týdnů od potvrzení objednávky. Chata nesmí být pro vás zátěží, ale naopak musí sloužit vám, proto všechny materiály jsou kvalitní a bezúdržbové, design chaty je čistý a skutečně se v ní budete cítit jako doma. Nemusíte se trápit se stavbou, hlídat stavební materiál nebo vybírat řemeslníka, my chatu vyrobíme a převezeme k vám na pozemek. Po převzetí stačí už jen nakoupit nábytek a cesta k novým zážitkům je otevřená.

Chaty jsou chytré a určené k celoročnímu využití

Další velkou výhodou těchto staveb je, že nemusíte řešit počasí. Jsou totiž k celoročnímu využití, a navíc s prvky moderních technologií. Můžete si tak prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu například zapnout topení a ohřát vodu, než vyrazíte na cestu. Váš druhý domov tak bude vždy připraven vás přivítat.

Nemůžete sehnat pozemek? Nevadí!

Víme, jak složité je vybrat vhodné místo, typ chaty, vybavení apod. Vše můžete nechat na nás. Netrapte se tím, jaké zvolit materiály, jakého výrobce sprchy, toalety, podlah nebo kuchyně. Poctivě a dlouho jsme vybírali ty nejvhodnější výrobce a ručíme za jejich kvalitu. Pokud sháníte pozemek, pomůžou vám naši přátelé z realitních kanceláří. Jsou připraveni v počtu více než 8 desítek vám najít vysněné místo po celé ČR.

Akční cena pouze do konce roku 2020

Jestli se vám nápad takové investice líbí, doporučujeme využít akci platnou pouze do konce roku. V případě objednání chaty do 31. 12. 2020 ušetříte 65 000 Kč, a navíc získáte vánoční dárek v hodnotě 7 000Kč dle vlastního výběru. Můžete si vybrat mezi bazénem, plynovým grilem nebo trampolínou. Pokud ještě nemáte pozemek, na který byste chatu umístili, nemusíte zoufat. Chatu zdarma pojistíme a uschováme u nás do doby, než si své vysněné místo zajistíte.

Závěrem bych chtěl popřát všem pevné nervy, radujte se z maličkostí, najděte si svůj světlý bod a buďte tu pro své blízké. Každá těžká doba jednou skončí a bude nám ctí a radostí přispět k vašemu štěstí tím, že pro vás vyrobíme druhý domov.

 

Tomáš Litavský


map embed