Co si představíme, když se řekne inteligentní chata?


23. ledna 2023 | Autor: admin

Chataření jistě může být příjemnou kratochvílí, ale také sebou nese mnoho nepříjemností. Klasickým příkladem je zimní období. Po příjezdu vás chata zrovna příjemným teplem neuvítá, a budete muset dlouho usilovně topit, abyste dosáhli alespoň dostačujícího tepla. Určitě také znáte rutinní zapínání elektřiny, bojleru, lednice, vody… To vše nějak neodmyslitelně patří k chataření. Jak jste se možná našich stránek dozvěděli, dnes není nutné všechny tyto nepříjemnosti podstupovat. Dnes je možné mít chatu, která vás nezavalí starostmi. Ale naopak bude sloužit vám a vašemu pohodlí.

 

Klíčem k jednoduššímu životu je dnes inteligentní ovládání, které najde perfektní využití i na chatě. Inteligentní chata vám dokáže ušetřit spoustu času i peněz. Před příjezdem si pomocí aplikace můžete na dálku zapnout topení, bojler i lednici. Jednoduché monitorování a ovládání celé chaty vám dodá přehled a jistotu, že je vše v pořádku. Z aplikace můžete také zamknout, a dokonce vypnout elektřinu.

 

Funkce jako inteligentní osvětlení či inteligentní topení jsou skutečnými domácími pomocníky. Světla se automaticky rozsvítí při zaregistrování pohybu, jen pokud je tma. Po odchodu z místnosti se světla sama zhasnou. Inteligentní topení topí na správnou teplotu v předem nastaveném intervalu. Když se například zdržíte déle, interval topení se sám prodlouží. Když nejste v místnosti, topení se může i kompletně vypnout. Postará se tak o váš komfort, a ušetříte zbytečné náklady.

 

Všechny chaty jsou vybaveny Loxone Miniserverem. Díky tomu získáváte nekonečné možnosti rozšíření o další funkce inteligentní domácnosti. Je možné přidat například barevná a stmívaná světla pro dokonalou atmosféru, automatické stínění, ovládání FVE atd. Do systému můžete zakomponovat prakticky cokoliv a ovládat to na dálku z jedné aplikace.

 

U nás se fantazii meze nekladou. Proto vám chatu vybavíme přesně podle vašich představ a požadavků. I při výrobě vás budeme pravidelně informovat a sami navrhneme změny, či úpravy, které z procesu vyvstanou.

 

Také vhodná lokalita je pro skutečnou pohodu klíčová. Díky doručení, které je možné prakticky po celé republice, se před vámi prostírá široké pole možností. Chata přijede už kompletně vybavená, stačí ji jenom usadit, a do týdne v ní můžete bydlet. Stejně rychle jako jste si ji nechali přivést, je možné chatu přestěhovat i na jiné místo. Tato možnost vám zajistí flexibilitu i pro případný prodej.

Takto můžete získat skutečnou svobodu, chata už pro vás nemusí být přítěží a zodpovědností, postará se o sebe sama! Naopak jde o místo skutečného odpočinku, které vás při každém příjezdu přivítá maximálně komfortním a vždy připraveným prostředím.

 

Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku inteligentních chat.

 


map embed