Chytré chaty z lodních kontejnerů boří mýty o nepohodlném chataření


23. ledna 2023 | Autor: admin

Pokud mají Češi kromě hub a pejsků něco rádi, je to pravděpodobně chataření. Fenomén, který v tuzemsku vznikl již koncem 19. století, kdy docházelo k urbanizaci, rozmachu měst a rozvíjela se průmyslová výroba. S tímto koníčkem je však spojeno i jisté nepohodlí, které mnohým brání užít si pobyt na chatě naplno. Toto přesvědčení jsme chtěli vyvrátit a ukázat, že v chatkách lze trávit čas celoročně.

Rychlost, komfort, chytré technologie a především i to, že lze chatu dopravit na jakékoli místo, které si vyberete, to patří k velkým devizám chatek s kontejnerovou konstrukcí. Celá stavba vzniká v prostorách naší společnosti a následně je přemístěna na váš pozemek.

Jak to ale celé funguje? Nabízíme dva základní modely chat, a to model Nella a model Hanna. Model Nella je menší a spací prostor je zde řešen jako mezonet. Oproti tomu chata Hanna disponuje samostatnou ložnicí. Oba modely však mají kuchyňskou linku včetně dřezu, sociální zařízení včetně toalety, sprchového koutu a umyvadla, kompletní osvětlení a elektrické topení. Na přání lze chaty vybavit i krbovými kamny s komínem. 

Co je ale důležité je to, že jakmile si vyberete jeden ze dvou modelů, trvá celá výroba maximálně čtyři týdny. Během této doby chatu postavíme přesně podle vašich požadavků a následně ji dovezeme na vámi vybrané místo, kde je za pomoci jeřábu uložena na betonové patky, které je třeba zhotovit dle zadání. Chatu dodáváme s vnitřními rozvody vody, odpadů a elektřiny, a tak je možné ji začít okamžitě obývat. 

Klademe přitom důraz na slovo okamžitě. Všechny chaty jsou totiž vybaveny plastovými okny s izolačním trojsklem, uvnitř jsou zatepleny vatou a vnější stěny jsou zaizolovány nástřikem expanzní pěnou PUR. Splňují tak i ty nejnáročnější požadavky na zateplení a poskytují dostatečný komfort po celý rok, nejen během jarní a letní sezony. 

Díky chytrému řešení i v základní verzi je také možné na dálku ovládat elektrické topení či bojler, a tak si chatu například předtopit ještě před příjezdem. Uvnitř jsou taktéž pohybová čidla a multifunkční vypínače a na přání lze chatu dovybavit chytrými světly, multifunkčním zámkem a dalšími vymoženostmi. Fantazii se meze nekladou. 

Design chaty je jednoduchý, čistý a promyšlený a exteriér je obkládán dřevoplastem, který je kvalitní, odolný a zároveň zapadne do jakékoli přírodní scenérie. Přeci jen hlavní misí naší společnosti je stavba druhého domova rychle, kvalitně a s citem pro detail pro všechny, kteří touží zažít radostné chvíle spojené s relaxací a odpočinkem.

Stáhněte si náš katalog!


Pro stažení katalogu zadejte Váš e-mail.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.


map embed