Češi povýšili trend chataření na novou úroveň a zajímají se o technologické vychytávky


23. ledna 2023 | Autor: admin

Vybrat si vysněný pozemek a už za pár týdnů si užívat letní večery na terase s rodinou či sešlost s přáteli u dobré večeře. Připadá vám to jako sen? V dnešní době je to už realita, filozofií našeho projektu je právě zkracování cesty k prožitkům a zážitkům s těmi nejbližšími, a tak si opravdu svoji vysněnou rodinnou chatku můžete užívat za pár týdnů poté, co se vám v hlavě zrodí nápad. Moderní chatky jsou vybavené vším potřebným, jsou esteticky propracované a už v základu obsahují zabudované technologie pro vytvoření alternativního chytrého domova.

Česká republika patří k zemím s nejvyšší hustotou rekreačních objektů v Evropě. Tento pozůstatek socialismu, jak se říká, jsme si udrželi a zálibu v zvelebování svého alternativního doma v přírodě si hýčkáme. A nejen to, zdá se, že tento trend neustále pozvedáváme na vyšší a vyšší úroveň. I když je však v Česku rekreačních chatek nespočet, kdykoli se podobná lukrativní nemovitost objeví v nabídce realitní kanceláře, zpravidla se po ní hned zapráší. Celý proces hledání tak může být zdlouhavý a frustrující. 

Situace se dá elegantně vyřešit stavbou nových, modernějších chat na pozemku, který byl třeba v minulosti již dávno pro rekreaci používán. Lidé prahnou po něčem novém a neokoukaném, po něčem, co má šmrnc a noblesu. Tuto představu do puntíku splňují kontejnerové chatky, které vyrábíme ve dvou velikostech. Na investici do mobilních chat je navíc příhodná doba – poslední rok jsme kvůli pandemii Covidu byli připoutáni k našim domovům více než jindy a ti, kteří bydlí nevyhovujícím způsobem a nemají možnost rekreace a volnočasového vyžití, to velmi rychle pocítili.

I vstupní částka, kterou do nákupu kontejnerové chatky investujete, je mnohem nižší, než kdybyste ji investovali do koupi bytu. Ceny bytů totiž rapidně rostou a do budoucna tomu bude nejinak. Plně vybavená kontejnerová chata je vám k dispozici za polovinu částky, za kterou se dá na realitním trhu pořídit hezký byt. Velkou výhodou je také její mobilita. Výběrem vhodného místa vdechnete rekreačnímu životu ještě více individuality. A když vám chata na daném místě nebude vyhovovat, můžete si ji vzít s sebou a přemístit ji, kamkoliv chcete. 

Váš druhý chytrý domov

Cena chatky zahrnuje kuchyňskou linku včetně dřezu, pákovou baterii, sociální zařízení zahrnující toaletu, sprchový box, umyvadlo včetně skříňky a doplňků a kompletní LED světla. Samozřejmostí je elektrické topení, chytré ovládání topení a bojleru, pohybová čidla, multifunkční vypínače, miniserver, finální výmalba bílou barvou a podlahová krytina PVC s nášlapnou vrstvou určenou do komerčních prostor. Stran technologického vybavení spolupracujeme se špičkami v oboru, společností Loxone. Veškeré zařízení chaty můžete ovládat pomocí aplikace v telefonu. V základní verzi si tak na dálku jednoduše zatopíte nebo zapnete bojler, než dorazíte na chatu. Neexistuje v podstatě nic, co by se na chatě nedalo zautomatizovat nebo vzdáleně ovládat.

Stáhněte si náš katalog!


Pro stažení katalogu zadejte Váš e-mail.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.


map embed